Blog přehled

Od 9.4.2020 vláda ČR povolila otevření prodejen Hobby marketů a železářství pro veřejnost. Otevírací doba je stejná, prodej zatím z okénka u parkoviště. ..
Vážení zákazníci,z důvodů USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 14. března 2020 č. 211je od 4. března 2020 od 6:00 hod. do 24. března 2020 do 6:00 hod naše prodejna přechodně uzavřena.Děkujeme za pochopení.Elektro-Železářství „U Kadleca“-------------------------------------------------------------------------------- V případě závažných havarijních situací ohrožujících běžný chod domácností (prasklé ventily, výpadky elektřiny, apod.) lze využít objednávku zboží emailem : elektrozelezarstvi@email.cznebo přes naše internetové stránky : www.elektrozelezarstvi.eu Zbož..
ZDRAVÁ SVÄČA®
Chystáte dětem svačiny? Pak nenajdete obal, do kterého je dáte rychleji, zdravěji a bez produkování zbytečných odpadů. Navíc s jejich vlastním obrázkem nebo tahákem. Nakreslete si vlastní obrázek, napište si tahák, vyberte oblíbenou fotografii z vašeho alba a vložte si ji pod průhledku ZDRAVÉ SVÁČI® . Můžete si také stáhnout vklady pod průhledku s oblíbenými grafickými motivy ze ZDRAVÉ LAHVE® a sladit tak design svačinového boxu s lahví.Výhody : Svačinový box z bezpečného medicinského materiáluVyjímatelná dělicí přepážkaČirá průhledka pro vložení Vašich obrázků a fotografiíDostu..
ZDRAVÁ LAHEV®
bez zápachů a plísníbez ftalátů, změkčovadel, BPA , BPSje vyrobena z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely snadná údržba - lze mýt v myčce nádobí, lze vyvařovat (teplota 100°C po dobu 5 minut)vyrobeno v České republiceekologicky šetrnáoriginální design a široký výběrprodloužení životnosti díky náhradním dílům - lze dokoupit zvlášť komplet víčko, krytku, těsnění, zátku..
Concept - elegantní spotřebiče
Značka Concept nepředstavuje pouze technické produkty, které plní svůj účel, ale jedná se také o neokoukané designové kousky. Jednotlivé spotřebiče se snaží ladit do designových setů tak, aby perfektně zapadly do každé domácnosti a tvořily v ní kompaktní celek. V neposlední řadě je důležitá i technická kvalita. Ta je zajištěna specializovaným přípravným týmem a mezinárodními zkušebnami. U výrobků dbá i na praktické hledisko...
Subio - ekologické přípravky

V naší prodejně je možné zakoupit ekologické přípravky firmy Subio EKO s.r.o.

PRAKTIK - kvalita za výhodnou cenu
Levné a kvalitní barvy na kov i dřevo.
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)